הסרת שיער בשעוה, עיצוב וסידור גבות

דף הבית אודות טיפולי אקנה הסרת שיער בשעוה גלרית תמונות מבצעים

    


הסרת שיער בשעווה ועיצוב מפשעות

הסרת שיער בשעוה נתפסת כפעולה פשוטה היכולה להתבצע לעתים באופן עצמי ולעיתים ע"י קוסמטיקאית שעברה הכשרה מינימאלית.

 ובכן..... לא בדיוק.

רבים מהמטופלים מגיעים עם חששות כבדים לאחר שטופלו באופן לא מקצועי, סבלו בזמן הטיפול בשל פרק הזמן הארוך שהטיפול לקח, וסבלו לאחר הטיפול בשל אדמומיות, רגישות ופצעונים שצצו עקב תלישה לא יסודית של השערה ואי חיטוי מתאים.

אצל אלונה הסרת שיער בשעווה מבוצעת בטכניקה ייחודית, טכניקה המאפשרת להוריד שיער במהירות מסחררת (רגליים שלמות - עד 12 דקות) ובאופן מקצועי אשר תולש את השערה מהשורש. הסרת השיער מתבצעת בעזרת שעווה ארומאטית מקצועית מתוצרת צרפתית, שעווה נעימה המתאימה לעור רגיש ומותירה את העור חלק רך ונעים.

בנוסף להסרת שיער רגילה באזור המפשעות ניתן לקבל עיצוב ייחודי בהתאם לטעם האישי של כל לקוחה.

כל האזורים הרגישים כולל מפשעות, בית שחי וכדו' מטופלים באופן מיוחד בעזרת קרמים מרגיעים לקבלת עור חלק וללא אדמומיות.


עיצוב גבות וצביעתן

רבות נאמר על חשיבותן של הגבות לחזית הנשית, כל אישה והסגנון המחמיא לה. עיצוב הגבות דורש יכולת התאמת צורת הגבה לסגנון הפנים. ההתאמה נעשית על פי מבנה הפנים, מבנה העיניים, גיל וטיפוס.

צביעת גבות - צביעת הגבות חוסכת את הצורך לציור וחיזוק גוון הגבה בכל פעם שמתאפרים, יש לשים לב שהצבע לא יבלוט, יהיה כהה מידי או יחרוג ממסגרת הגבה. צביעת גבות אינו איפור קבוע אך מחזיק כשבועיים.

צביעת ריסים - צביעת הריסים מאוד מחמיאה לעין ויוצרת אשליה של ריבוי ריסים ועיבויים. הצביעה חייבת להתבצע בזהירות ייתר בשל רגישות העיניים.

אלונה, כקוסמטיקאית מנוסה ומאפרת מקצועית, פיתחה טכניקה אישית המאפשרת לה ליצור מגוון רחב של סגנונות עיצוב בהתאמה אישית לכל לקוחה כולל צביעת גבות וריסים.

 

המעגל 23 רמת גן   טל: 2233571 054

Email: alona.kamar@gmail.com

 

ן